In stock
Product Code: SKU
A102168
2008 Ford F-150 V8 5.4L Tail Pipe
$115.81
- Lowest Prices
- Direct Fit
- In-House Experts
- Easy Returns
| Finish | Aluminized |
|---|---|
| Inlet Count | 1 |
| Inlet Diameter | 2.500" |
| Inlet Connection Type | Pipe Connection |
| Outlet Count | 1 |
| Outlet Diameter | 2.500" |
| Outlet Diameter Designation | Outside Diameter |
| Overall Length | 49.625" |
| 2005 | Ford | F-150 | XL | V8 5.4L 330cid |
| 2008 | Ford | F-150 | V8 5.4L 330cid |
Write Your Own Review
