In stock
Product Code: SKU
A128783
2004 Dodge Dakota V8 4.7L Intermediate Pipe
$73.81
- Lowest Prices
- Direct Fit
- In-House Experts
- Easy Returns
| Fitment | Direct Fit |
|---|---|
| Finish | Aluminized |
| Pipe Diameter | 2.500" |
| Pipe Thickness | 0.060" |
| Inlet Count | 1 |
| Inlet Diameter | 2.500" |
| Inlet Connection Type | Pipe Connection |
| Outlet Count | 1 |
| Outlet Diameter | 2.500" |
| Outlet Diameter Designation | Outside Diameter |
| Overall Length | 61.500" |
| Mandrel Bent | N |
| 2004 | Dodge | Dakota | V6 3.7L 226cid | |
| 2004 | Dodge | Dakota | V8 4.7L 285cid |
Write Your Own Review
